Usługi informatyczne
 • Soft Group. Profesjonalne wsparcie informatyczne.

  Soft Group. Profesjonalne wsparcie informatyczne.
  Profesjonalne wsparcie informatyczne. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalny outsourcing informatyczny, działamy szybko, solidnie i uczciwie. Prowadzimy serwis komputerów stacjonarnych, laptopów, serwerów. Zapraszamy do współpracy małe i średnie firmy. W naszej ofercie znajdują się markowe komputery, serwery i komputery przenośne. Każda cena jest ustalana indywidualnie.
  http://www.softgroup.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Radio Mega-Party, Maxxymalne Party w Sieci

  Radio Mega-Party, Maxxymalne Party w Sieci
  MEGA-PARTY. Muzyka jakiej próżno szukać w zwykłym radiu internetowym, programy których nikt inny nie może ci zaproponować, spotkania z gwiazdami, ale przede wszystkim spora dawka dobrej muzyki, Najlepsi dj-e, niezwykłe audycje, forum, dział mp3, i wiele innych. Niemożliwe .. a jednak. WEJDŹ i POSŁUCHAJ Radio Mega-Party. Proponuje Ci Maxxxymalne Party w Sieci., 3-kanały w tym CLUB i DISCO. Nie wierzysz ze może być tak pięknie? Wejdź i sprawdź! Mega-Party. Najlepsze radio internetowe
  http://www.mega-party.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Administracja serwerami windows/linux

  Administracja serwerami windows/linux
  It-management.me oferuje szeroki zakres usług takich jak : administracja serwerami Windows/Linux, audyty bezpieczeństwa czy też optymalizacja serwerów. Doświadczony i certyfikowany administrator Windows/Linux jest do państwa dyspozycji. Zaufało nam wiele klientów zaufaj i Ty. Posiadamy odpowiednie certyfikaty jak i bogate referencje.
  http://www.it-management.me
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Serwis komputerowy - najlepszy na terenie Katowic i śląska

  Serwis komputerowy - najlepszy na terenie Katowic i śląska
  Nasz serwis komputerowy obejmujący swym zasięgiem Katowice i inne miasta województwa śląskiego stara się być liderem w dziedzinie świadczonych usług. Eksperci naszego serwisu komputerowego dbają , aby rozwiązywanie problemów z komputerem odbyło się jak najszybciej i przy jak największym zadowoleniu klientów z Katowic i innych miast województwa śląskiego. Nasz serwis komputerowy przeprowadza naprawy komputerów, odzyskuje dane, doradza w wyborze sprzętu, przeprowadza kursy obsługi komputera, a wszystko to dla naszych klientów - mieszkańców Katowic i śląska.
  http://pogotowie-komputerowe.slask.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Agencje Reklamowe Akcesoria dla dzieci Analiza finansowa AGD i RTV Adwokat Szczecin Agencja PR Aktorki i aktorzy Antyki Architektura wnętrz Aktualności Artykuły seo Aukcje internetowe
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

Nasi partnerzy
Newsy
UrbiCMS 2007 - Kontakt