Usługi informatyczne

 • Kafejka
  Strona Klubu Internetowego Mega w Nowym Sączu.W naszej ofercie jest 14 stanowisk. Sześć z nich to osobne, niezależne boksy w których możesz wygodnie usiąść, rozłożyć notatki i pracować lub uczyć się korzystając przy tym z komputera.Na osoby, które chciałyby zagrać przez internet lub ze swoimi przyjaciółmi lokalnie przygotowaliśy 8 wydajnych stacji PC. Dla osób znudzonych tym co może dać komputer, w naszej ofercie są konsole do gier - Playstation 2 i XBOX360. PS2 to przedewszystkim wspaniałe i wciągające gry, XBOX to nie porównywalna grafika oferowana przez konsole 3-ciej generacji. Nasze konsole to także możliwość oglądania filmów na dużych panelach LCD.
  http://netclub.qlan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tworzenie Stron
  Pracuś - zajmujemy się tworzeniem stron internetowych zarówno dla biznesu jak i osób prywatnych. Staramy się wprowadzić nową jakość w rynek tworzenia stron. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznaniem się z portfolio pod tworzenie stron www.
  http://www.pracus.home.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pogotowie komputerowe Warszawa

  Pogotowie komputerowe Warszawa
  Pogotowie komputerowe na terenie Warszawy, serwis komputerowy Omega, wykona kompleksowe usługi komputerowe: konfiguracja sieci, usuwanie wirusów; naprawa, składanie, modernizacja komputera, instalacja oprogramowania, systemu operacyjnego. Serwis komputerowy Warszawa, naprawa komputerów Zadzwoń rozwiązać komputerowy problem Tel. 0668-622-284
  http://www.serwsiomega.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Program do faktur

  Program do faktur
  Oprogramowanie dla firm. Program umożlwia wystawianie faktur VAT korygujących. Obsługuje faktury abonamentowe). Kartoteka kontrahentów pozwala na (dokładną ewidencję. Kartoteka towarów i usług oraz wilel innych przydatnych funkcji. Sprawdź wersję demo.
  http://www.fakturowanie.net
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Odzyskanie dostępu do danych

  Odzyskanie dostępu do danych
  Sol Systems Polska - Data recovery. Odzyskiwanie danych to działania pozwalające na przywrócenie (odzyskanie) dostępu do danych, które zostały zapisane na nośniku danych (dysk twardy, CD, pendrive, karta pamięci). Odzyskiwanie danych - uszkodzenia logiczne, proces przywracania.
  http://www.solsystems.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt