Usługi informatyczne
 • Komputery Brzeg naprawa serwis notebooków pda palmtopów

  Komputery Brzeg naprawa serwis notebooków pda palmtopów
  Firma Express IT oferujeszeroki wachlarz usług informatycznych które są dobrane tak aby dopasować się do każdego klienta szukającego fachowej pomocy informatycznej czy też serwisu komputerowego. W zakres naszych usług wchodzi m.in. naprawa komputerów, naprawa notebooków i netbooków, naprawa monitorów, naprawa nawigacji GPS, naprawa palmtopów PDA oraz wielu innych urządzeń związanych bezpośrednio lub pośrednio z komputerami i informatyką. Terenem naszego działania jest głównie miasto Brzeg, lecz oprócz Brzegu obsługujemy również miasta takie jak Oława, Opole, Grodków, Strzelin, Niemodlin, Lewin brzeski. Współpracujemy również z firmami i instytucjami w których niezbędny jest informatyk i obsługa informatyczna.
  http://www.expressit.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pogotowie komputerowe

  Pogotowie komputerowe
  Pogotowie komputerowe Legnica Lubin oferuje Państwu następujące usługi :Pomoc komputerową,Wytwarzanie stron internetowych,Szkolenia z obsługi notebooka ,Instalacje systemów operacyjnych Windows i Linux,Wymianę części i aktualizację komputera i nooteboka,Zrobienie małych i dużych sieci komputerowych,Zabezpieczanie komputera i nooteboka przed wirusami i robakami,Przebudowa obecnych stron internetowych,Pozycjonowanie w google.p,To oferujemy! Pogotowie komputerowe Legnica!
  http://informatyk.lubin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • rapidshare

  rapidshare
  Wyszukiwarka plików Rapidshare to największy tego typu serwis w Polsce. Umożliwia wyszukiwanie i pobieranie plików z serwerów RapidShare, MegaUploadOpis jest modyfikowany przeze mnie pod kątem katalogów
  http://rapidsearch.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • serwis komputerowy Bydgoszcz

  serwis komputerowy Bydgoszcz
  Pogotowie komputerowe MOBILKOMP. Dojeżdżamy do domu lub firmy likwidując zaistniały problem informatyczny w bardzo krótkim czasie, dając przy tym gwarancję. Mamy najniższe ceny usług na rynku! Współpracujemy również z firmami dając duże rabaty na nasze usługi.Firma nasza zatrudnia profesjonalnych pracowników ze znajomością branży informatycznej, wyedukowanych w tym kierunku ,posiadających dyplomy i certyfikaty informatyczne.
  http://www.mobilkomp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Agencje Reklamowe Akcesoria dla dzieci Analiza finansowa AGD i RTV Adwokat Szczecin Agencja PR Aktorki i aktorzy Antyki Architektura wnętrz Aktualności Artykuły seo Aukcje internetowe
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt