sanatorium Kołobrzeg


 • sanatorium Kołobrzeg
  Ośrodek Sanatoryjno - Wczasowy \"SAN\" położony jest około 200 m od morza w paśmie parku nadmorskiego. Prowadzimy całoroczną działalność: wczasową i sanatoryjną. Specjalnością naszego sanatorium jest leczenie schorzeń narządu ruchu, dróg oddechowych oraz cukrzycy. Opisy proponowanych zabiegów oraz ich działanie zamieściliśmy w dziale Baza Zabiegowa.Nie zapominamy także o Państwa relaksie. Nowością są pakiety SUN SPA weekendowe i tygodniowe. Szczegóły zamieściliśmy w działach Aktualności i Cennik.
  http://www.san.ta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • sanatorium Kołobrzeg
  Sanatorium Uzdrowiskowe \"Koral-live\" jest zaliczane do małych, kameralnych sanatoriów, a panująca tu rodzinna atmosfera dobrze wpływa na samopoczucie przebywających gości. Ośrodek położony jest w odległości zaledwie 150 m od plaży morskiej przy Parku Nadmorskim. Posiadamy własną bazę zabiegową, kawiarnię z działalnością rozrywkową, zagospodarowane tereny rekreacyjne. Świadczymy usługi w zakresie: pobytów wczasowych i sanatoryjnych wczasów profilaktycznych konferencji, zjazdów i sympozjów.
  http://www.sanatoriumkoral.ta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • sanatorium Kołobrzeg
  Poznanianka to kameralny ośrodek o niepowtarzalnej, rodzinnej atmosferze, jeden z najprzytulniejszych ośrodków sanatoryjno-wczasowych w Kołobrzegu, położony w samym centrum uzdrowiska. Ośrodek Sanatoryjno Wczasowy POZNANIANKA oferuje 90 miejsc w pokojach 1, 2, 3-osobowych, segmentach (2+1) oraz apartamentach. Poznanianka położona jest 100 metrów od piaszczystej plaży i kortów tenisowych, 800 metrów od centrum miasta. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełne węzły sanitarne, tv-sat, telefon, lodówkę. Ośrodek dysponuje własną kuchnią, w której przygotowywane są smaczne i kaloryczne posiłki, tarasem wypoczynkowym, sauną oraz placem zabaw dla dzieci. Skorzystać można również z wypożyczalni rowerów i parkingu.
  http://www.poznanianka.kolobrzeg.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • eogloszenia

  eogloszenia
  Portal ogloszeniowy oferyjący Bezpłatne ogłoszenia w (różnych kategoriach) jak również płatne wyróżnienie dodanych ogłoszeń dzięki czemu wszyscy przeczytają twoją treśc ogłoszenia.
  http://www.eogloszenia24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ośrodki Uzdrowiskowe

  Ośrodki Uzdrowiskowe
  Serwis www.kuracjuszpolski.pl poświęcamy seniorom oraz osobą interesującym się lecznictwem. Warto do nas zajrzeć, gdyż znajdą tu Państwo nie tylko świetną wyszukiwarkę ośrodków Spa i sanatoriów ale i interesujące artykuły o bogatej tematyce. Na stronie istnieje możliwość pobrania bezpłatnego wydania gazety kuracjusz polski, zdobędą Państwo również ciekawe informacje na temat miejscowości uzdrowiskowych, w których również otrzymacie bezpłatnie naszą gazetkę. Ponad to dużo przepisów dla osób lubiących pyszną i zdrową kuchnię. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego portalu!
  http://www.kuracjuszpolski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt